‼ Рекомендації громадянам України, які планують здійснити туристичні подорожі за кордон

Архив рассылок
ОNLINEBISTRO

Шановні колеги! До вашої уваги, рекомендації від МЗС України громадянам України, які планують здійснити туристичні подорожі за кордон.

Просимо врахувати, що, станом на сьогодні, низка країн на національному рівні запровадила комплекс жорстких обмежувальних (карантинних) заходів, спрямованих на локалізацію вірусу (Італія, Франція, Німеччина, Ізраїль, США та ін.), які триватимуть до повної стабілізації санітарно-епідеміологічної ситуації.

Співвітчизникам, які продовжують перебувати за кордоном у країнах, де зареєстровано випадки інфікування громадян COVID-19, необхідно виявляти підвищену увагу та обережність, дотримуватися та виконувати вимоги місцевих органів влади, уникати відвідання уражених вірусом регіонів, повідомити про своє місце перебування та контактні дані до найближчої дипломатичної установи України, а також зареєструватися на вебресурсі «ДРУГ», слідкувати за рекомендаціями подорожуючим на сайті МЗС України та вебресурсі "Поради подорожуючим від Консульської служби України".

У випадку потрапляння в надзвичайну ситуацію, виникненні загрози життю і здоров’ю, рекомендуємо громадянам України невідкладно звертатися до найближчої дипломатичної установи України (довідкова інформація – на сайті МЗС України) або на цілодобову “гарячу лінію” МЗС України: +38-044-238-16-57, адреса електронної пошти cons_or@mfa.gov.ua.

Також необхідно дотримуватися рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я та органів охорони здоров’я України (з більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Міністерства охорони здоров’я України).

Будьте здорові! 

 

Контакти OnlineBistro:

E-mail: support@onlinebistro.ua
Phone: +38 (044) 357-57-57
Mobile: +38 (099) 905-1-777; +38 (073) 905-1-777; +38 (097) 905-1-777

Офіс компанії працює у звичайному режимі:

пн-пт з 09:00 до 19:00; сб, нд - вихідний.

У вихідні дні та неробочий час служба підтримки працює по існуючим замовленням у онлайн чаті (вкладка "Онлайн чат" на сторінці кожного замовлення).

У екстрених випадках можна звертатися на гарячу лінію 24/7 по телефонам, вказаним вище.

© Copyright, 2020, 01054, Київ, вул. Олеся Гончара, 37А, оф. 1

IATA, PCI DSS, LIQPAY, FONDY

Ви отримали дану розсилку, так як є існуючим або потенційним клієнтом OnlineBistro. Ви можете відмовитися від розсилки.

Отправлено через

SendPulse