Науково-практичний семінар, вирішення проблемі чутливості діагностики гепатитів в Україні

Архив рассылок

Доброго дня!

Шановні лікарі-практики, завідувачі лабораторій та лаборанти,

Раді повідомити вам, що ПОЧАЛАСЯ РЕЄСТРАЦІЯ на науково-практичний семінар, присвячений особливо актуальній для України тематиці - проблемі чутливості діагностики гепатитів. 

ПРОГРАМА

Пропонуємо вам БЕЗКОШТОВНО відвідати наш захід та:

1.    Дізнатися про сучасні стандарти та вимоги до роботи з вірусними гепатитами в лабораторії відповідно до нових стандартів ISO

2.    Отримати знання від кращих лабораторій України вплані підвищення чутливості діагностики вірусних гепатитів сучасних лабораторій України: Незалежна лабораторія «Інвітро»;Регіональний Центр Лабораторної Діагностики (РЦЛД, м. Харків).

3.    Познайомитися із світовою практикою в лікуванні та діагностиці гепатитів В та С, а також дізнатися про наявні можливості зробити діагностику гепатитів більш доступною для усіх верств населення країни – від представників МБФ «Альянс громадського здоров’я».

4.    Задати запитання, що стосуються спірних випадків в інтерпретації результатів аналізів при використанні реагентів різних виробників; алгоритмів діагностики вірусних гепатитів, – напряму до розробників тест-систем АТ «Вектор-Бест» та до спеціалістів державного сектору України.

5.    Бути в курсі сучасних впровадженьу секторі Служби крові України в плані перевірки донорської крові сучасними методами лабораторної діагностики.

Зареєструватися


Подія у фейсбуці - 

Місце проведення:

конференц-зал №2, павільйон № 3, ВЦ «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, м. Киї

Учасники:Незалежна лабораторія "Інвітро", РЦЛД (м.Харків), НМАПО ім. П.Л. Шупика, МБФ «Альянс громадського здоров’я", Міжнародна школа технічного законодавства та управління якістю - “ISTL", Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л.В. Громашевського, АТ «Вектор-Бест».

 Не видно картинок? Нажмите здесь
Вы получили данную рассылку, так как являетесь клиентом или подписчиком медицинского портала
Здоров-Инфо.
Если Вы хотите отказаться от сообщений, пожалуйста, нажмите тут.
Нам Вас будет не хватать :)

Отправлено через

email рассылки