Спеціальна ціна за програмою Renault Бонус

Архів розсилок
Renault.UA
пропонуємо Вам спеціальні умови кредитування на авто для бізнесу з можливістю отримання знижки від 30 000 до 70 000 грн. на автомобіль в залежності від обраної Вами моделі.
online версія email                               
КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК
RENAULT.UA
Renault Бонус
Шановний Клієнте,

Ми впевнені, що досвід нашої співпраці за напрямком кредитування був цікавим та корисним для Вас, тому «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» у партнерстві з компанією «Рено Україна» представляє програму Renault Бонус, яка не має аналогів на ринку автокредитування.

Ми пропонуємо Вам спеціальні умови кредитування на авто для бізнесу з можливістю отримання знижки від 30 000 до 70 000 грн. на автомобіль в залежності від обраної Вами моделі.

 ЛЕГКИЙ КРЕДИТ ТА RENAULT БОНУС - РАЦІОНАЛЬНО Й ОПЕРАТИВНО
Бажаєте придбати новий автомобіль?
Натисніть кнопку нижче
Натисніть
кнопку нижче
Очікуйте зворотнього зв’язку від менеджера з продажу
Очікуйте
зворотнього зв’язку від
менеджера з продажу
 ХОЧУ АВТОМОБІЛЬХОЧУ АВТОМОБІЛЬ

** Щомісячний платіж розраховано при авансовому внеску – 20% від вартості авто, строку кредитування – 36 місяців, відсотковій ставці – від 16,9% до 18,9% річних (база нарахування 365 днів у році) в залежності від обраної моделі.

Ви можете отримати кредит за програмою Renault Finance для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: строк кредиту від 12 до 60 місяців, відсоткова ставка – від 16,9% до 18,9% річних (база нарахування 365 днів у році), одноразова комісія за видачу кредиту – 2,9%. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011 р.

Пропозиція діє з 26.09.19 р. до 26.10.19 р. на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

 З повагою,
 Команда Renault в Україні

 
Гаряча лінія
0800 500 351
 
Facebook Twitter Youtube Instagram
 

Компанія Renault в Україні пропонує Вашій увазі актуальні новини та пропозиції бренду Renault. Ви отримали цю розсилку, оскільки взяли участь в одній з офіційних акцій, які проводила компанія Renault в Україні або є власником автомобіля Renault.

Якщо Ви не бажаєте отримувати дану розсилку надалі, Ви можете відписатися від неї за посиланням.

Даний лист сформовано автоматично і не передбачає відповіді. Будь ласка, не відповідайте на нього.

 
                                                           

Відправлено через

SendPulse