🔵 Електронний бюлетень АУП - 8-22 лютого 2021

Архів розсилок
AUP_golovna

ЕЛЕКТРОННИЙ БЮЛЕТЕНЬ АУП

8-22 ЛЮТОГО 2021

Вітання, друзі!

З вами понеділок, один тиждень до веcни та інформаційний бюлетень від АУП!

Якщо готові отримати нову порцію активностей з медіаграмотності — запрошуємо до прочитання далі!


maket_korobki_365_pechat_Montazhnaya_oblast_1

Вже зовсім скоро ми поділимося електронними матеріалами гри «365° за шкалою медіаграмотності»🌡️

А поки що можете познайомитися з ситуаційними кейсами, які пропонуються до аналізу в нашій грі. Їх п’ять! 5️⃣

Давайте разом вчитися аналізувати інформацію під кутом 360 градусів і бути напоготові, коли медіапростір заповнює 5С.

«Курйоз у медцентрі».

Кількість гравців — 7 осіб.

Чи знайомий вам когнітивний дисонанс? Наш герой, прибувши на лікування впритул наблизився до цього поняття. Чому його детокс-програма закінчилася у квітковому магазині та головне — куди таки поділося 5 000$?

«Скандал у ветеринарній клініці».

Кількість гравців — 9 осіб.

Домашні улюбленці — це повноцінні члени родини, погодьтеся. І якщо тваринки занедужають, власники готові на усе, аби терміново покращити їхнє самочуття. Уявіть, на що ладні 6-ть таких занепокоєних господарів у черзі, яка протягом двох годин не рушить з місця? Скандали, інтриги, розслідування, а от як було насправді — відкрите питання!

«Потоп у столичному ТРЦ».

Кількість гравців — 6 осіб.

Що б ви робили, якби водою почало затоплювати приміщення, де ви знаходитеся? Надути рятувальний круг — не варіант, забракне часу. А от самотужки вибратися на волю — будь ласка. Чи, все ж таки, дочекалися бригаду рятувальників на чолі з народним депутатом? До речі, як ви думаєте, вода була: гаряча чи холодна?

«Пожежа у місцевому театрі».

Кількість гравців — 7 осіб.

«Актор повинен оживляти все, до чого торкається», — казав один відомий класик. А у місцевому театрі, вийшло так, що актор не просто оживив, а й змусив запалати усе довкола. Від чого сталося загорання: від сірників, недопалку чи професійної майстерності режисера? Дізнаватися вам!

«Обрив канатної доріжки».

Кількість гравців — 6 осіб.

Парки атракціонів розраховані на те, щоб викликати емоції. Проте інколи вони провокують дуже неоднозначні враження. Наприклад, продавчиня кіоску з солодкою ватою, навряд чи собі уявляла, що посеред робочого дня на її кіоск може впасти людина. Чому саме на кіоск та які збитки понесли обидві сторони — це дізнаєтеся граючи!


Snimok-1

У прямому ефірі ми провели презентацію двох вражаючих посібників:

  • «Медіаграмотність на заняттях з фізики»
  • «Медіаграмотність на заняттях з географії»

Якщо ви бажаєте дізнатися чи може відкорковування пляшок шампанського, чи використання бігу білок в колесі змусити пливти яхту, або яким чином анімафільм «Люті пташки» можна перетворити на посібник з фізики, то вам сюди>>>

А от якщо бажаєте зробити так, щоб учні оволоділи умінням (медіаграмотно) використовувати різні джерела географічної інформації – картографічні, статистичні, геоінформаційні ресурси – для пошуку, інтерпретації і демонстрації різноманітних географічних, то вам сюди>>>


staying-connected-2048x1365

За довгою назвою «медійно-інформаційна грамотність» (скорочено МІГ) стоїть набір корисних знань і навичок, без яких складно прожити в сучасному світі, де медіа — всюди. 

У Швеції впевнені, що володіти цими компетенціями варто кожному; і безпосередньо пов'язують їх поширення з демократичним розвитком суспільства. 

Про демократію, грамотність — і про єнота читайте тут>>>


Navchalnyi_Kale_daryk_Rozvytku_Krytychnoho_Myslennia_AUP_2020

Ще маємо для Вас зошит для дітей старшого дошкільного віку укладений у формі календаря, розрахованого на навчальний рік - «Навчальний календарик критичного мислення».

У ньому подані вправи й методики для занять із розвитку критичного мислення. Матеріали підібрані за певними змістовними розділами, кожному із яких присвячено три місяці.

Можете ознайомитися тут>>


Вдосконалюємося разом шляхом практики.

З Академією української преси це реально у будь-якому форматі!

Ви отримали цей лист, тому що підписані на електронну розсилку Академії української преси

Відмовитися від розсилки

Аби повідомити про зміну електронної адреси
надішліть повідомлення нам на електронну пошту info@aup.com.ua 

Відправлено через

SendPulse